KонтактиЮридичні питанняФінансові питанняReviews | Країна:
Ukraine
Australia
Austria
Azerbaijan
Albania
Algeria
Angola
Andorra
Antigua and Barbuda
Argentina
Afghanistan
Bahamas
Bangladesh
Barbados
Bahrain
Belize
Belgium
Benin
Belarus
Bulgaria
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
Brunei
Burkina Faso
Burundi
Bhutan
Vanuatu
The Vatican
United Kingdom
Venezuela
Armenia
Vietnam
Gabon
Haiti
Guyana
Gambia
Ghana
Guatemala
Guinea
Guinea-Bissau
Honduras
Grenada
Greece
Georgia
Denmark
Djibouti
Dominica
Dominican Republic
Ecuador
Equatorial Guinea
Eritrea
Estonia
Ethiopia
Egypt
Yemen
Zambia
Western Sahara
Zimbabwe
Israel
India
Indonesia
Iraq
Iran
Ireland
Iceland
Spain
Italy
Jordan
Cape Verde
Kazakhstan
Cambodia
Cameroon
Canada
Qatar
Kenya
Kyrgyzstan
China
Cyprus
Kiribati
Colombia
Comoros
Congo [Republic]
Congo [Democratic Republic of]
Kosovo
Costa Rica
Cote d'Ivoire
Cuba
Kuwait
Laos
Latvia
Lesotho
Lithuania
Liberia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Luxembourg
Mauritius
Mauritania
Madagascar
Macedonia
Malawi
Malaysia
Small
Maldives
Malta
Morocco
Marshall Islands
Mexico
Federated States of Micronesia
Mozambique
Moldova
Monaco
Mongolia
Myanmar [Burma]
Namibia
Nauru
Nepal
Niger
Nigeria
Netherlands
Nicaragua
Germany
New Zealand
Norway
United Arab Emirates
Oman
Pakistan
Palau
Palestine
Panama
Papua New Guinea
South Africa
Paraguay
Peru
South Korea
North Korea
South Sudan
Poland
Portugal
Puerto Rico
Russia
Rwanda
Romania
Salvador
Samoa
San Marino
Sao Tome
Saudi Arabia
Swaziland
Seychelles
Senegal
Saint Vincent and the Grenadines
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
Serbia
Syria
Singapore
Slovakia
Slovenia
Solomon Islands
Somalia
Sudan
Suriname
U.S.
East Timor
Sierra Leone
Tajikistan
Thailand
Tanzania
Togo
Tonga
Trinidad and Tobago
Tuvalu
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Uganda
Hungary
Uzbekistan
Uruguay
Fiji
Philippines
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Croatia
Central African Republic
Chad
Czech Republic
Chile
Montenegro
Switzerland
Sweden
Sri Lanka
Jamaica
Japan
  | Мова:
Українська
Русский
Español
English
Français

Концепція проекту www.elamigocubano.com

Оновлено 22.11.2018.

Проект www.elamigocubano.com – це міжнародний, великий, довгостроковий проект.


Місія.
 

Місіями проекту www.elamigocubano.com є:

 1. Створити системи та механізми (бізнес та інвестиції, їх складові чи частини їх складових + взаємодоповнення та синергію), які допоможуть об'єднати зусилля якомога більшої кількості людей у сьому світі, щоб знайти рішення та/або допомогти вирішити нижче вказані конкретні проблеми, користуючись додатковою вартістю і множинністю нашого потенціалу та максимально застосовуючи переваги економіки знань та досвіду на благо всіх учасників проекту. 
 2. Сфокусувати створення систем та механізмів (бізнес та інвестиції, їх складові чи частини їх складових + взаємодоповнення та синергію) на пошуку рішення та/або допомозі у вирішенні конкретних світових проблем, таких як, наприклад, експлуатація людини людиною, фінансова безграмотність 90% населення, безкультур'я, безробіття, голод, бідність, еміграція, ксенофобія, війни, кліматичні зміни та інше.
 3. Показати, що можна створити, збудувати та розвивати, навіть великий бізнес, не використовуючи для цього власні гроші, тобто "власний стартовий капітал" (у тому значенні, як більшість це розуміє). Не потрібні власні гроші для того, щоб робити гроші, а знання та досвід щодо грошей.
 4. Самим стати прикладом для наслідування, і таким чином, допомогти мільйонам людей у світі досягти успіху, зробити реальністю свої хороші мрії, щоб стати, хоча б, трошки більше фінансово незалежними.

Програми роботи, які створив чи створить, розвиває чи буде розвивати проект щоб вирішити проблеми, які ставить собі на меті зменшити у світі:

Щоб зменшити бідність:

 1. Створення інформативних програм, які будемо доносити людям, в основному на першому етапі, через створення одного чи кількох порталів в інтернеті на більшості мовах світу.
 2. Створення та пропозиція робочих місць.
 3. Створення та пропозиція бізнесу та інвестицій.
 4. Створення Школи бізнесу.
 5. Створення Центру Підтримки Бізнесу.
 6. Створення системи подій.
 7. Створення системи багаторівневого мережевого маркетингу.
Щоб зменшити безконтрольну або хаотичну еміграцію.

 1. Створення соціальної мережі, спеціалізованої на підтримці вирішення проблем, які намагається вирішити проект, особливо проблем емігрантів.
 2. Створення міжнародної юридичної фірми, яка буде спеціалізуватися на профілактиці та вирішенні проблем, які претендує допомогти зменшити проект, особливо еміграційні.
Щоб зменшити некультурність.

 1. Створення якісних високопрофесійних та гуманних загально рекреаційно-розвиваючих програм, які підтримають вирішення проблем, які претендує вирішити проект, особливо, що стосується некультурності. 

Принципи роботи проекту:

 • Лідер. Ігнасіо Круз Рамос.
 • Місія. Стратегії, цілі та плани, проаналізовані та перевірені бізнес командою.
 • Бізнес команда. Багатопрофільна.
 • Грошовий потік. Проект повинен бути рентабельним з самого початку створення, з зовнішнім фінансуванням. Не вкладати власні кошти у фінансування проекту, а лише час, знання та досвід як власний, так і кожного члена команди. Для того, щоб "робити" гроші, не потрібні гроші. 
 • Система комунікації. Проста, відкрита, прозора.
 • Управління. Робота у багатопрофільній команді з чітко визначеними обов'язками та частками (акціями) проекту у випадку його успіху. 
 • Законність. Повністю законно.
 • Товари. В основному, використовувати ті, які зараз маємо та створювати нові, особливо інтелектуальні, виходячи із власних знань та досвіду та із  знань та досвіду  учасників проекту.
 • Послуги. В основному, використовувати ті, які зараз маємо та створювати нові, особливо інтелектуальні, виходячи із власних знань та досвіду та із  знань та досвіду  учасників проекту. 

Основні стратегії:

 1. Зробити з економіки знань центр створення та розвитку проекту.
 2. Допомогти нашим клієнтам-співпрацівникам  робити те, що вони пропонують та супроводжувати їх, зважаючи на ризики та відповідальність, а не лише вказувати їм, що треба робити.
 3. Опублікувати цілі, яких хочемо досягти, процес створення та досягнуті результати, щоб бути прикладом для тих, хто хоче створити бізнеси та інвестиції, навіть без грошей, і таким чином, постійно залучати нових покупців та надовго встановити велику та перспективну, відмінну  клієнтуру. 

Правила участі у проектi.


Пропозиції проекту:

 1. Допомога.  Повідомляємо вас безкоштовно про пропозиції допомоги, роботи, бізнесу, інвестицій, відпочинку, послуг, товарів, події проекту на національному та міжнародному рівні. Читайте наш портал щодня та відвідуйте наші офіси. 
 2. Інвестиції. Інвестуйте у себе: у своє навчання, у створення та розвиток власного бізнесу чи інвестицію. Інвестуйте в бізнес чи в інші інвестиційні продукти інших.
 3. Бізнес.  Створюйте самі свій бізнес чи з нашою допомогою, підтримкою та співпрацею. "Постачаємо" знання та досвід, готові бізнес плани, франшизи, ринки, постачальників, клієнтів та багато інших компонентів, щоб ваш бізнес мав успіх.
 4. Послуги. Послуги проекту. Послуги учасників проекту.
 5. Відпочинок. Приходьте на наші заходи:  Конкурси, Кіноклуби, День іноземної мови, Святкові зустрічі та Виставки-ярмарки
 6. Товари. Товари проекту. Товари учасників проекту.
 7. Робота.

Пропонуємо дві основні програми проекту, для виконання його місії:

 1. Програма пасивної участі. Передбачає, що Фізичні особи, ФО - Підприємці, бізнесмени чи інвестори, які знають проект, мають безкоштовний, але обмежений доступ до нього, і можуть частково користуватися благами його змісту.
 2. Програма активної участі. Передбачає, що Фізичні особи, ФО - Підприємці  бізнесмени чи інвестори, які знають проект, мають необмежений доступ до нього, і можуть повністю користуватися благами його змісту, за що платять невелику абонплату за рік.

Програма активної участі поділяється на інші програми, такі як:

І. Програма подолання фінансової неграмотності. Детальніше...

ІІ. Програма подолання відсутності структур і механізмів, які би дозволили людям продуктивніше використовувати свої знання і досвід, як спосіб задоволення будь-яких своїх потреб, але, перш за все, міжособистісних та фінансових.

Головна ідея – це створення та розвиток проекту www.elamigocubano.com в цілому, та зокрема.

Його структури:

 • Портал www.elamigocubano.com.
 • Школи бізнесу.
 • Центри підтримки бізнесу (ЦПБ).
 • Консультації.
 • Система багаторівневого мережевого маркетингу (СБММ).
 • Постійно діючі виставки-ярмарки.

Його механізми:
Програма рекламування діяльності наших клієнтів через більш, ніж 25 різних каналів. серед яких можемо назвати наступні:

 • Безкоштовні дошки оголошень в інтернеті та через портал  www.elamigocubano.com, створюючи загальні каталоги  Детальніше... та спеціалізовані каталоги Детальніше.
 • Через наступні системи - Систему багаторівневого мережевого маркетингу (СБММ),  Школу бізнесу, Консультантів, Постійно діючі виставки-ярмарки,  Центри підтримки бізнесу (ЦПБ), каталоги та інші друковані матеріали.
 • Школа бізнесу, як найголовніший з каналів, який сприяє серед  підприємців, бізнесменів та інвесторів розумінню необхідності реклами своїх бізнесів у відповідних засобах для досягнення максимальної ефективності їх роботи. 

Його заходи:

ІІІ. Програма подолання безробіття.

Головна ідея – це створення та розвиток  трьох основних програм:

 • Програма роботи у співпраці з проектом www.elamigocubano.com для людей, які не можуть зважитись почати свій власний бізнес з будь-якої причини. Таким чином, проект створює нові робочі місця. Детальніше... .
 • Програма запуску бізнесів з проектом www.elamigocubano.com спрямована на підтримку людей, які вирішили зробити перші кроки у створенні власного бізнесу. Таким чином, проект створює нові робочі місця та допомагає іншим створювати нові робочі місця. Детальніше... .
 • Програма супроводу чи наставництва для  підприємців, бізнесменів та інвесторів. Вона проводиться у співпраці з людьми, які вже мають досвід у створенні чи веденні підприємницької, бізнесової та інвестиційної діяльності і можуть знайти спільну мову з менш досвідченими підприємцями, бізнесменами та інвесторами. Таким чином, сприяємо, щоб створені робочі місця були збереженими та примноженими.  Детальніше... .

ІV. Програма сприяння налагодження особистих відносин.
Основна ідея – сконцентрувати найбільшу кількість людей світу на порталі www.elamigocubano.com, щоб вони могли діяти напряму та незалежно ні від кого. Таким чином, іноземці не будуть почуватися самотніми, де б вони не були. Детальніше... .

V. Програма захисту найрізноманітніших інтересів учасників проекту.
Основна ідея –  створення міжнародної юридичної фірми, яка буде спеціалізуватись на захисті прав іноземців у світі,  сприятиме тому, що вони будуть більш почутими та більше  шанованими всюди. Детальніше... .

VI. Щомісячна масова рекреаційна програма проекту.
Основна ідея – масові гуляння за участю членів проекту області та населення з різними культурно-розважальними програмами. На ці заходи запрошуються для виступу члени посольств різних країн світу, артисти, художники, підприємці та інші. Детальніше... .

Портал www.elamigocuano.com,  як одна з основних технічних підтримок проекту www.elamigocuano.com, хоча і не єдина, буде адаптована до мов та інших особливостей кожної країни світу.

Бажаємо, щоб тут зійшлися найрізноманітніші інтереси, об’єднуючи, наскільки це можливо, все національне та все універсальне, питаючи у кожного відвідувача їх ідеї та міркування щодо вдосконалення порталу, щоб використовували його по максимуму, захищали і рекламували його, розсилаючи новини про нього всім своїм родичам, друзям і знайомим.

На сьогодні проект www.elamigocubano.com – це ідея, яка мало-помалу перетвориться на потік солідарності, цілісності та прагматизму.